logo
В корзине
ничего нет!

Ц-Наліпки

stiker

Отправить запрос

Наліпки — один з найпопулярніших видів поліграфічної продукції. Їх також ще називають стікерами або етикетками. Головною особливістю наклейок є — наявність клейкої основи, завдяки якій ви зможете прикріпити її до будь-якої поверхні. Оригінальні стікери для вашого бізнесу допоможуть вам виділитись серед конкуретів та привернути увагу до вашої сфери діяльності. Яскраві та запам’ятовуючі наклейки — гарантія успіху та розвитку. Якщо ви бажаєте замовити наклейки у Києві, поліграфія Ц-ДРУК пропонує вам:

  • -якісні матеріали.
  • -креативне оформлення.
  • -послуги дизайнера.
  • -доступні ціни.

Ми виготовляємо наіпки для різного призначення, тому у нас завжди знайдуться варіанти для кожного клієнта. А саме:

  • -іміджеві, для підкреслення стилю вашої компаніі/агенства/підприємства/фірми/інтернет-магазину.
  • -рекламні, для привертання уваги потенційних клієнтів вашої сфери діяльності.
  • -інформаційні, для чіткої та лаконічної презентації.

Головним  питанням наших клієнтів є: яку основу для наклейок вибрати? Якщо для вас є важливі показники підвищеної вологості, стійкості до високих температур та міцності, довговічності матеріалу — ми рекомендуємо папір, який вкриваємо плівкою з поліестеру. Звичайний матовий папір з целюлози зазвичай використовуєтся як основа виробництва етикеток.

Поліграфія Ц-ДРУК надасть вам детальну консультацію стосовно матеріалу наклейок, їх форми та оригінальної подачі. Якщо у вас вже є ідеї для створення наліпок, стікерів, етикеток, це прискорить час на виготовлення вашого замовлення. Немає часу на створення макету? Це не проблема! Професіні дизайнери Ц-ДРУК допоможуть вам вирішити цю важливу задачу. Ми вислухаємо ваші побажання і зробимо все на вищому рівні. Стосовно терміну на виконання вашого замовлення наклейок у Києві, ми гарантуємо не тільки оперативність, а й якість. Поліграфія Ц-ДРУК цінує ваш час, тому свою роботу ми виконуємо вчасно та без затримок.

Поліграфія Ц-ДРУК робить наклейки, стікери, етикетки доступними для кожного, незалежно від рівня розвитку вашої компанії/організації/фірми. Ми пропонуємо вам широкий спектр матеріалів, палітр кольорів, які дозволяють вибрати те, що вам потрібно. Ц-ДРУК з турботою ставиться до замовлень наших клієнтів, навіть якщо ви не з Києва, це не є проблемою для нас, ми працюємо по всій Україні. Адже замовити наклейки ви можете будь-яким зручним для вас способом.

Это может быть интересным:

Отправить запрос

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

Обратный звонок