logo
В корзине
ничего нет!

Ц-Хангери

henger

Отправить запрос

Хангери — невеликі за форматом картонні таблички, які підвішують на дверні ручки. Ця нестандартна поліграфія, на перший погляд може викликати сумніви. Але маємо вас приємно здивувати тим фактом, що хангери — займають лідируючу позицію серед рекламних послуг. Вперше вони з’явились в готелях на ручках номерів з надписом: «Не турбувати», а з часом перетворились на активну поліграфію. Хангери привертають більше уваги, ніж флаєри і гарантують збільшення нових клієнтів для вашого бізнесу у короткий термін.  Якщо ви бажаєте замовити хангери у Києві, поліграфія Ц-ДРУК допоможе вам у створені креативної та запам’ятовувальної реклами.

Головним питанням серед наших клієнтів є: де зазвичай застосовуються хангери?

Відповідь:

  • — на ручках дверей готелей.
  • — в офісних приміщеннях.
  • — навіть у житлових будинках.

Тобто, там де є наявність дверних ручок.

Поліграфія Ц-ДРУК виготовляє хангери різноманітних форм, від стандартних до незвичайних. Вони дуже зручні, а їх оформлення не знає меж. Якщо у вас вже є макет вашої майбутньої рекламної зброї — хангера, то ми виконаємо ваше замовлення у більш короткий термін. У нашій друкарні, ви також можете скористатися послугами професійних дизайнерів, які завдяки свої нестандартній уяві, допоможуть вам створити хангер вашої мрії, відповідно до ваших побажань та пропозицій.

Ц-ДРУК працює тільки на високоякісному обладнанні, тому ви отримуєте якісну продукцію, яку хочеться тримати в руках, та яка буде спонукати на майбутні замовлення. Наша поліграфія робить акцент на оперативності виконання всіх замовлень. Ми знаємо як заощадити ваш час та фінанси.

Створюйте свій креативний стиль разом з Ц-ДРУК. Ми пропонує широкий спектр матеріалів, палітр кольорів, які дозволяють вибрати те, що вам потрібно. Ми з турботою ставимося до замовлень наших клієнтів, навіть якщо ви не з Києва, це не є проблемою для нас, ми працюємо по всій Україні. Адже замовити хангери ви можете будь-яким зручним для вас способом.

Это может быть интересным:

Отправить запрос

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

Обратный звонок