logo
В корзине
ничего нет!

Ц-Блокноти

bloknot

Отправить запрос

Блокноти — найнеобхідніша річ кожної людини, будь-якого віку та будь-якої професії. Вони замінюють купу паперів, які зазвичай губляться після записів. Блокноти — надійне місце для зберігання необхідної інформації, планування справ і є найважливішим органайзером, який допомагає не забути всі важливі події. Навіть не дивлячись на стрімку популярність сучасних гаджетів, блокноти займають перше місце для розміщення нотатків. На прилавках книжкових магазинів, ви можете знайти звичайні екземпляри, але якщо ви бажаєте мати креативний, в місткий блокнот, ви можете замовити блокнот у Києві в нашій поліграфії Ц-ДРУК. Ми з радістю надамо консультацію стосовно всіх питань, а саме:

  • -матеріалу поверхності облкладинки/блоку/підкладки(задника).
  • -щільності паперу (від 250 до 300 гр/м²).
  • -оптимального розміру блокнота.
  • -дизайнерського оформлення.
  • -доповнення корпоративною символікою.

Поліграфія Ц-ДРУК виготовляє блокноти на будь-який смак:

  • -корпоративні.
  • -на подарунок.
  • -для особистого використання.

Якщо у вас є креативні ідеї, щодо створення унікального екземпляру і ви бажаєте замовити блокноти у Києві, ми виконаємо ваше прохання швидко та якісно. Ц-ДРУК працює тільки на високотехнологічному обладнанні, тому ви будете 100% задоволені, коли отримаєте замовлення. Бувають випадки, коли часу мінімум, а подарунок колегам/найкращому другу/близькій людині треба зробити максимально оперативно та оригінально. В цьому вам допоможуть наші професійні дизайнери, які виконають будь-яке не стандарте замовлення. Вони допоможуть у створенні макету, використанні декоративних елементів, підборі щільності паперу ззовні та з середини. Ц-ДРУК виготовляє блокноти шляхом конгревного тиснення або фольгування, а також працює з різними видами паперу, від звичайного до дизайнерського.

Створюйте свій креативний стиль разом з Ц-ДРУК. Наша поліграфія пропонує широкий асортимент матеріалів, палітр кольорів, шрифтів, які дозволяють вибрати те, що вам потрібно. Ми з турботою ставимося до замовлень наших клієнтів, навіть якщо ви не з Києва, це не є проблемою для нас, ми працюємо по всій Україні. Адже замовити блокнот ви можете будь-яким зручним для вас способом.

 

Это может быть интересным:

Отправить запрос

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

Обратный звонок