logo
В корзине
ничего нет!

Ц-Фірмові бланки

blank

Отправить запрос

Фірмові бланки — невід’ємна частина кожної компанії. Вони формують неповторний стиль, за яким вас буде легко впізнати і відрізнити від конкурентів. Ми робимо акцент на якості, тому ви можете сміливо довіряти нам. Ми врахуємо ваші побажання і зробимо все на вищому рівні. Фірмові бланки Ц-ДРУК –  головна фішка у будь-якому бізнесі. Варто заздалегідь продумати всі деталі, від матеріалу, його щільності, текстури до більш детального дизайну. Адже мета будь-якої компанії — мати неповторний стиль серед інших фірм, підприємств та корпорацій на ринку. Замовлення якісного та солідного фірмового бланку підкреслить надійність вашої організації, створить ділову репутацію. Ц-ДРУК – креативна поліграфія, яка вирізняється стилем, та оперативністю роботи для наших клієнтів.

Ми займаємося виготовленням бланків будь-якої складності:

— Строгі, папір білий, світлий або теплих кремових відтінків; допускається використання одного кольору при нанесенні інформації.

— Прості, в цьому випадку, найчастіше, може використовуватися дизайнерський папір та нестандартний підхід до оформлення, кілька відтінків є допустимою нормою.

Яка інформація вказується на бланку? Найбільш популярне запитання серед наших клієнтів. Тому, згідно нашим рекомендаціям, ми пропонуємо вам вказати:

— Назву компанії/організації/підприємства.

— Контактний телефон.

— Фізичну адресу.

— Логотип.

Основна частина інформації може бути розміщена як у верхній частині, так і по довжині, ширині сторінки. Головне, щоб текст був оптимальним співвідношенням до бланку і візуально приємно сприймався. Поліграфія Ц-ДРУК працює тільки на сучасному обладнанні, тому в результаті ви отримуєте високоякісні, ексклюзивні та неповторні фірмові бланки.

Якщо ви бажаєте замовити фірмові бланки у Києві, але у вас немає ескізу, наші дизайнери допоможуть вирішити цю проблему. Ми врахуємо всі колірні нюанси, надамо структуру та стилістичне оформлення поданій інформації, додамо графічні елементи і звичайно ж врахуємо всі ваші побажання. Поліграфія Ц-Друк — це бездоганна якість і доступна ціна для українських споживачів.

Замовити фірмові бланки ви можете будь-яким для вас способом.

Это может быть интересным:

Отправить запрос

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

Обратный звонок